Запис на прийом

+38 067 431 1295

Режим роботи

пн-пт 9:00-18:00, сб-нд вих

Запис на прийом

+38 067 431 1295

Режим роботи

пн-пт 9:00-18:00, сб-нд вих

Якою є справжня ціна брекетів?

Багато пацієнтів відмовляються від установки брекетів не тільки тому, що дана процедура викликає певний дискомфорт через виправлення зубів. Істотним фактором є і вартість брекетів та ортодонтичного лікування.

Як визначається вартість лікування у ортодонту?

Підсумкова вартість лікування визначатиметься такими факторами:

1) Ціна обов’язкових робіт, які потрібні для лікування;

2) Ціна додаткових робіт, що виникають у ході ортодонтичного лікування.

Таким чином, очевидно, що ціна лікування для кожного конкретного пацієнта буде індивідуальною, оскільки визначається станом прикусу людини.

Вартість брекетів

Перед лікуванням із використанням брекетів можна спробувати визначити приблизну вартість послуги, відштовхуючись від наступних факторів:

1) Вартість попереднього лікування, яке знадобиться перед встановленням брекетів;

2) Вартість брекетів. Визначається типом конструкції, а також використовуваними способами фіксації.

3) Вартість послуг ортодонту, а саме консультації, рентген знімків, установки, корекції та зняття конструкції.

 

 

Обов’язкові та додаткові фактори, що визначають ціну на встановлення брекетів

  • Попереднє лікування у ортодонту перед встановленням брекетів;

На цьому етапі лікарі та лікар-хірург повністю виключають будь-які фактори, які можуть перешкодити виправленню прикусу або ускладнити цей процес.

За потреби лікарі можуть провести професійне чищення зубів, вилікувати карієс, встановити пломби або видалити зуби мудрості.

  • Брекети;

Ключовий фактор, що визначає загальну вартість послуги. Тут найважливішу роль відіграватиме тип брекетів і матеріал, з якого вони виготовлені. Конкретний вид підбирається після консультації з лікарем, у своїй враховуються як побажання самого клієнта та її фінансові можливості, і медичні рекомендації лікаря для конкретного випадку. Варто відзначити, що бренд брекетів також впливатиме на вартість: чим популярніша фірма-виробник, тим дорожче обійдеться послуга.

Як змінюється ціна брекетів в залежності від їх типу та матеріалів, що використовуються

Розглянемо основні види брекетів:

1) Лігатурні. Такі брекети фіксуються за допомогою спеціальних гумок. Процес лікування з лігатурними брекетами дещо довше, до того ж, пацієнт буде змушений частіше відвідувати лікаря. Однак лігатурні брекети дешевші від самолігуючих.

2) Самолігуючі. Брекети подібної конструкції мають спеціальні фіксатори, які дозволяють утримувати дугу без дроту. Головна перевага даної конструкції полягає в тому, що вони здатні самостійно активізувати тиск на прикус у потрібних місцях, через що потрібно менше втручання з боку фахівця.

3) Металеві брекети. Найбільш бюджетні серед усіх. Вони відмінно підходять для виправлення проблем із прикусом, головна проблема полягає лише в гіршій естетиці, якщо порівнювати їх із керамічними або сапфіровими системами.

4) Керамічні брекети. Менш ефективні в порівнянні з металевими, але пропонують найкращу естетику.

5) Сапфірові. Найбільш дорогий різновид брекетів, що характеризується відмінною естетикою. Ключова перевага в порівнянні з керамічними брекетами полягає в тому, що сапфірові не фарбуються через частинки їжі.

Лікарі клініки «Ортовін» (Ortovin) також попереджають про те, що сапфірові брекети є найбільш крихкими, тому при їх експлуатації слід бути дуже обережним.

Вартість брекетів в Вінниці в клініці «Ортовін»

Конкретний вибір системи визначає тривалість лікування, тобто, і загальну кількість корекцій у лікаря.

Послуги ортодонту

Після вибору конкретних брекетів лікар зможе розрахувати орієнтовну вартість вирівнювання прикусу. Вона формуватиметься на основі наступних факторів:

1) Вартість рентгенівського знімка;

2) Встановлення брекетів;

3) Оплата за регулярні консультації (в середньому раз на місяць) та профілактичну гігієну порожнини рота (приблизно раз на 3-6 місяців);

4) Зняття брекетів;

5) Вартість установки ретейнера та самої конструкції.

Ми, лікарі клініки «Ортовін», ніколи не обманюємо наших клієнтів, а також не намагаємося приховати від них важливу інформацію, тому ми відразу попереджаємо про те, що підсумкова вартість виправлення прикусу з використанням брекетів може відрізнятись від орієнтовної. Це з тим, що у початкових етапах неможливо однозначно визначити весь перелік необхідних робіт.

Чи плануєте встановлення брекетів? Зв’яжіться зі спеціалістами клініки за контактним номером телефону: 067 431 1295. Вони розкажуть вам про всі подробиці даної процедури, допоможуть знайти відповіді на питання, що виникли, і вирішать всі проблеми.

Потенційні проблеми при носінні брекетів

Процедура лікування прикусу за допомогою брекетів може супроводжуватися різними ситуаціями, розглянемо основні з них.

Формування карієсу

Брекети практично відразу ускладнюють гігієну ротової порожнини, через що з часом може формуватися карієс, оскільки залишки їжі накопичуватимуться між брекетами. Варто відразу зазначити, що причиною карієсу будуть не брекети, а недостатній догляд за ротовою порожниною.

Відклеївся брекет

Подібна проблема зустрічається вкрай рідко, і завжди вона пов’язана з тим, що пацієнт не дотримується рекомендацій ортодонту, наприклад, постійно вживає тверді продукти. Якщо у вас відклеївся брекет, то лікарі рекомендують записатися на процедуру повторної фіксації.

Потрібно видалити зуби мудрості

У більшості випадків лікарі рекомендують видалити зуби мудрості до початку лікування за допомогою брекетів, якщо у лікарів виникає хоч найменша підозра, що вісімки стануть причиною ускладнень у майбутньому.

Висновки

Лікарі клініки «Ортовін» (Ortovin), як і лікарі будь-якої іншої стоматологічної клініки, не зможуть відразу назвати вартість установки брекетів, оскільки процедура лікування може вимагати проведення додаткових робіт, які не можна передбачити заздалегідь.

Фактично вартість подібного лікування визначатиметься безліччю супутніх факторів, описаних у матеріалі вище.

Якщо у вас залишилися питання щодо встановлення брекетів, то ви можете проконсультуватися у нас під час особистого відвідування або за допомогою контактного телефону: 067 431 1295