Запис на прийом

+38 067 431 1295

Режим роботи

пн-пт 9:00-18:00, сб-нд вих

Запис на прийом

+38 067 431 1295

Режим роботи

пн-пт 9:00-18:00, сб-нд вих

Як вибрати стоматолога?

Як вибрати стоматолога?

Люди дуже часто люблять підбирати собі фахівця: автомеханіка, перукаря тощо. Стоматолог не є винятком, оскільки він гарантує, що будь-які проблеми із зубами ви зможете вирішити швидко, якісно та за доступною ціною.

Головна проблема полягає в тому, що знайти собі стоматолога набагато складніше, ніж майстра манікюру. В рамках цього матеріалу розглянемо цю проблему.

Відразу скажемо, що знайти свого стоматолога не вийде. Вся справа в тому, що стоматологія поділяється на величезну кількість напрямків, серед яких ортодонтія, терапія, хірургія, професійна гігієна та багато інших. Кожен напрямок пов’язаний зі своїми нюансами лікування зубів.

Саме тому знайти стоматолога, який зможе поєднувати одночасно все — настільки ж ймовірно, як знайти автомеханіка, який зможе лагодити будь-яку машину від вантажівки до новенького Mercedes. У деяких випадках можуть бути певні перетини, наприклад, стоматолог-терапевт може проводити відбілювання. Але тут важливо розуміти, що лікар не зможе об’єднати у собі відразу всіх лікарів.

З цієї причини потрібно шукати не свого стоматолога, а свою клініку, де працюватимуть досвідчені лікарі. Саме вони зможуть виручити вас при будь-якій проблемі, а також розібратися з вашими проблемами з зубами.

Як вибрати свою стоматологічну клініку?

Ми звернемо вашу увагу на низку критеріїв, які потрібно враховувати при виборі клініки. Відразу зазначимо, що ми не ставимо вартість послуги на перше місце, оскільки здоров’я важливіше за будь-які гроші.

 1. Рівень кваліфікації лікарів-стоматологів;
 2. Людські якості та комунікація медичного персоналу;
 3. Гнучкість адміністрації клініки;
 4. Графік роботи клініки;
 5. Розташування;
 6. Вартість послуг;
 7. Надання гарантій на лікування.
 8. Загальне враження про клініку.

Очевидно, що такої послідовності не потрібно дотримуватись, достатньо оцінити кожен конкретний варіант з погляду цих показників. Дуже часто пацієнти вирішують зробити запит до Google, де вони шукають найкращу клініку свого міста, читають відгуки та коментарі інших людей.

На наступному етапі вони дзвонять до обраної клініки, щоб оцінити, чи можуть їм тут допомогти, чи підтримує клініка роботу з потрібною страховою, і скільки коштуватиме виконання всіх послуг. На основі всіх цих факторів буде сформовано кінцеву вартість послуги.

Що робити, якщо зубного болю потрібно позбутися прямо зараз?

Якщо у вас з’явилися болючі симптоми, відкололася пломба або почалося запалення ясен, то часу на вибір конкретної клініки не залишається. У цей момент потрібно якнайшвидше знайти фахівця, який допоможе позбавитися проблеми.

Подібні випадки трапляються досить часто. До нас, лікарів-стоматологів, часто звертаються пацієнти з гострим болем, які просять допомогти їм з вирішенням проблеми без попереднього запису, та ми робимо все можливе, щоб прибрати біль. Після цього здійснюється запис пацієнта, щоб під час прийому всі питання з болем було вирішено остаточно. За таким принципом діє більшість сучасних стоматологічних клінік. Розпишемо алгоритм дій при гострому болю.

 1. Знайдіть стоматологію.

Кожна людина так чи інакше в житті стикалася зі стоматологами, а отже, має місце, де він лікував зуби до цього. Якщо ви переїхали до нового міста, то завжди можете запитати своїх знайомих, вони, напевно, порадять вам лікаря. Також завжди можна скористатися соціальними мережами або браузером, де досить швидко зможете знайти потрібну інформацію про фахівця. Пошукові системи працюють таким чином, що вони надсилають вам найбільш релевантні результати, тому ви, з ймовірністю, побачите найближчу стоматологію.

 1. Вивчіть відгуки.

Зрозуміло, що довго вибирати часу немає, але подивитися на загальну оцінку все ж таки варто. Найкраще звертати увагу на клініки з оцінками вище 4,7.

Чому так важливо звертати увагу на рейтинг? Кожна людина має власний больовий поріг, власне уявлення про надання якісної послуги та власні емоції. Через ці фактори один може сприймати лікаря як неймовірно талановитого, а другий – як фахівця, до якого він ніколи не звернеться. Але у дійсно хорошого фахівця більша частина відгуків завжди буде позитивною.

 1. Зверніться до лікаря.

Вам не доведеться вибирати конкретного лікаря, просто прийдіть у клініку, і тут вас направлять у потрібний кабінет, де нададуть допомогу.

Подібними питаннями завжди опікується адміністрація клініки. Вони вислухають вашу скаргу та направлять до потрібного фахівця. Якщо вам потрібна термінова допомога у лікуванні зубів, то ви завжди можете звернутися до клініки «Ортовін» (Ortovin), яка розташована за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська 18в. Також завжди можна зв’язатися за контактним телефоном: 067 431 1295.